Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a pénz nem számít akkor...

Ha a pénz nem számít akkor egy Apple laptop a legjobb választás, vagy inkább egy komolyabb más márkájú laptop?

Figyelt kérdés
Pl. matt képernyője nincs az Aplle-nek és a vinyó is nagyon kicsi, stb. Maga az oprendszer jó, meg a design, de megéri ezekről lemondani például?
2013. okt. 16. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem számítana akkor egy Dell Alienware vagy Asus RoG-os laposokat néznék magamnak
2013. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Apple -ben az a férges alma a drága...

Én Lenovo / Sony -t vennék.

2013. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 BM-Striker ***** válasza:

Apple Macbook Pro egyike legjobbaknak az általános célúak között , de én inkább a Lenovo Thinkpad és és HP Elitebook szériát preferálnám.


Specializált gépek a saját területükön jobbak


Játékra pl Alenware-ek jobbak,

Tervezésre a HP és Lenovo mobil munkaállomásai

Strapabírásban a Panasonic Toughbook-ok....



Az MBP egy jól kiegyensúlyozott modell, de semmiben se legjobb.

2013. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

RE: Apple -ben az a férges alma a drága...


Ez nem válasz, mivel hogy az volt a kérdés, hogy a pénz nem számít, akkor mit vennél?

2013. okt. 17. 16:12
 5/15 A kérdező kommentje:
Én HP probook és Apple között gondolkodom. nem akarok batár nagy gépet, az elitebook az. A matt képernyő fontos lenne.
2013. okt. 17. 16:14
 6/15 BM-Striker ***** válasza:
Elitebook-ból van 10.6, 12.5, 14, 15.6, és 17.3 colos modell.
2013. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Apple -ben az a férges alma a drága..."

Akkor lefordítom, hogy meg értsd.

Akkor se kellene az Apple, ha nem nekem kéne fizetni, hanem ők fizetnének érte, hogy elvigyem.

iOS nagyon gáz, lassú lomha érzés használni, mint ha Win7 -et szeretné futtatni egy pentium hármason.

+ rengeteg általam használt, megszokott, kedvelt szoftver nem érhető el rajta.

És még ott van amiket te is írtál a kérdésben...


Ha vennék újat, akkor Lenovo -t, vagy esetleg egy Sony -t, egy jobb dedikált VGA -val, esetleg még optikai meghajtót kicserélném egy nagyobb SSD -re.

2013. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kicsit ellentmondásos, amit írsz, mert úgy utálod, hogy azt mondod kézbe se vennéd, ha hozzádvágnák, akkor se, mintha leprát terjesztene, aztán mégis úgy írsz róla, mintha tesztelted volna. Én éppenséggel úgy tudom, hogy a legjobb intel proci van benne, ás azonkívül az alvó állapotból felébredése a leggyorsabb, és éppenhogy azok szeretik, akik utálnak a windowsra várakozni, mert dolgozni szeretnének. Én mindenkitől eddig ezt hallottam a legnagyobb előnyének.
2013. okt. 17. 19:56
 9/15 A kérdező kommentje:
Mi az hogy munkaállomás? És mi az hogy strapabírás?
2013. okt. 17. 20:07
 10/15 anonim ***** válasza:

"kézbe se vennéd, ha hozzádvágnák, akkor se, mintha leprát terjesztene, aztán mégis úgy írsz róla, mintha tesztelted volna"

pontosan, teszteltem már, ezért írok így róla.

egyik munka hely ahol dolgoztam (1 éve) apple fan volt a főnök,

így minden alkalmazott kapott 1 új almás noteszt...

abban a 3 hónapban míg ott voltam a projekt idejére, annyira megsikerült gyűlölnöm, hogy az eszméletlen.

Lomha, semmivel se kompatibilis, alapvető műveleteknél képes befagyni...

A herdverek tényleg a jó kategóriába tartoznak, de az a bugahalmaz iOS képes az egészet leamortizálni.


munkaállomás => nagyobb kijelzős, nagyobb CPU teljesítményű nem játékra tervezett eszköz.

strapabírás => pl. nem reped meg fél év használat után a burkolata...

2013. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!