Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha valaki osx-t akar használni...

Ha valaki osx-t akar használni az csak macbook és imac-en tudja használni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 15:15
 1/5 Kirito-kun ***** válasza:
nem
2013. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor?
2013. okt. 17. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:

igen. lehet vele trükközni nem mac gépeken is, és vannak olyan konfigurációk amiken el is indul, de ehhez kifejezetten úgy kell venned a gépet, hogy CSAK olyan hardverek legyenek benne amik a mekekben is vannak (szóval pontosan olyan videokártya, hálókártya, alaplap, meghajtó etecera). Ha ez stimmel akkor valószínűleg menni fog egy hackintosh (tört OSX) a gépeden.


Elméletileg van még néhány hardver ezeken kívül amihez van driver, gyakorlatilag viszont nem biztos, hogy tényleg megy ezeken (nekem a gépem minden alkatrésze bár nem azonos a Mac-es cuccokkal, de a hackintosh oldala szerint kompatibilis vagyok, mégse nincs hangom, és nem is lehet varázsolni, se magyar billentyűzetet)

2013. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Inteles procival megoldható nem MAC-en is.
2013. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem megy OSX a Dellemen, de őszintén szólva marhára nem akarok osx-et használni mégegyszer.
2013. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!