Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopban a játék csak az...

Laptopban a játék csak az integrált kártyát látja egy ideje, miért van ez?

Figyelt kérdés

Acer laptopomon GTA IV-et játszottam hetekig, hónapokig, de egyik napról a másikra "elromlott", az Nvidia Georce 710m videókártya helyett csak az Intel Grapics 4000-et látja csak, így a felbontás kisebb, és maga a játék is játszhatatlan, és nem tudok mit csinálni ellene, az Nvidia beállításoknál be van állítva, hogy az alapértelmezett a nagyteljesítményű Nvidia kártya legyen, és a játékhoz külön is beállítottam, de valamiért még mindig nem jó.


Ez miért lehet, és van rá valami megoldás?



2013. okt. 17. 17:40
 1/9 hypno ***** válasza:
Szerintem próbáld megnézni a BIOS beállításait.
2013. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ott pontosan mit nézzek meg?
2013. okt. 18. 19:09
 3/9 hypno ***** válasza:

A grafikus kártyák beállításait. Hogy melyik az elsődleges, meg ilyenek.

A laptop kézikönyvében biztosan van egy ide vágó passzus.

2013. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a laptop kézikönyvében sok hasznos dolog nincsen. Néhány apróság, meg, hogy milyen gomb mire való, szóval totál haszontalan az egész...


Az Nvidia beállításoknál már beállítottam, hogy játékoknál, és hasonló "igényes" programok futásánál az Nvidia legyen az elsődleges, de egyelőre semmi javulás nem történt.

2013. okt. 23. 00:14
 5/9 hypno ***** válasza:

Mi a laptop pontos típusa?

Hátha találok a BIOS-hoz valami rendes leírást.

2013. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Acer Aspire E1-571G


[link]

2013. okt. 24. 17:42
 7/9 hypno ***** válasza:

Nem találtam semmi használhatót.

A manualowl oldalon ugyan fenn van a elhasználói kézikönyv, de az tényleg csak a "ne rakja a macskát száradni a mikrohullámú sütőbe" szintű információkat nyújt.


[link]


Sajnálom.

2013. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, manapság használati utasítást nem divat hosszúra és hasznosra megírni..


De azért köszönöm a segítséged :)

2013. okt. 25. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Heló,már régi kérdés,de sikerült megoldanod ha igen hogyan? :)
2014. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!