Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ajánlott az SSD...

Miért nem ajánlott az SSD meghajtó partícionálása?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt ki mondta? Nem lesz tőle semmi baja, csak éppen nem érdemes. Egy mai átlagos 128 gigás háttértárat minek partícionálni????
2013. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hallottam már, hogy töredezettség-mentesíteni hülyeség a technológia sajátosságaiból adódóan, de a particionálás nem tilos. Viszont értelmetlen. (Hacsak nincs egy 500 GB-os SSD-d mondjuk 100ezer forintért.)
2013. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Erre a kérdésre a válasz rém egyszerű.

Az átlagpolgár kis hazánkban matekozik.

Kiszámolja hogy annyiért vesz 60GB SSD-t, mint 1TB HDD-t.

Persze nem hülye a polgár és tudja, hogy piszok gyors a cucc (össze is spórolja rá a lét), és a rendszer megtáltosodik tőle. Viszont hajlandó arra a kompromisszumra, hogy ameddig betöltődik a "BF3" egy sima HDD-ről, addig kimegy a hűtőhöz egy sörért. Persze ha megtehetné, simán megvenné az 1 terrás SSD-t, és hülyére partícionálná! SZERINTEM!!!

2013. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én egy 240es ssd vettem, csak ugye a rendszer nem foglalja el a 95%-át, és mivel ez az első ssd-m, nem szeretném "elrontani"...
2013. okt. 23. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd el ezt a cikket [link]

Persze találsz még kismilliót az SSD-k beállításáról.

Annyira nagyon nem kell félteni, nem megy az olyan könnyen tönkre.

Sok sikert a használatához.

2013. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!