Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja most ezt a The...

Miért csinálja most ezt a The Sims 3? Valaki adna valamilyen tanácsot?

Figyelt kérdés

Megvettem régebben a The Sims 3-t, és néhány kiegészítőt is letöltöttem hozzá. Remekül működött! De letöröltem véletlen az alap játékot, így újra fel kellett telepítenem az összes kiegészítőt. Most ezek a hibaüzenetek várnak:


"Nem hivatalos módosítócsomagot telepítettél amely nem kompatiblilis a The Sims 3 alapjáték jelenleg használt verziójával. Azt javasoljuk, hogy távolítsd el a módosítócsomagot, vagy töltsd le a frissített változatukat-ellenkező esetben a játék lefagyhat, vagy a működésében súlyos hibák állhatnak be. "


Ezzel sem volt különösebb probléma, amíg nem jött egy új The Sims 3 frissítés, amit muszáj volt letöltenem, azóta meg amikor beakarok tölteni egy világot "hiba áll be", és leáll a Sims 3-m.


Mit tegyek?



2013. okt. 19. 14:51
 1/3 BM-Striker ***** válasza:
Töröld le az egészet és tepítsd újra.
2013. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már egyszer megcsináltam.
2013. okt. 19. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:

először tedd át a kérdést szórakozás/játékok kategóriába

másodjára pedig keresd meg a kiegészítők frissített verzióját, és rakd fel azokat egy frissen telepített és frissített alapjátékra. ha szar, akk vmi a registry bejegyzésekben csesződhetett el, abban az esetben windows reinstall/játék töröl, registry takarítás, és újra fölrakod a játékot.

2013. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!