Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a digitális...

Nem működik a digitális rajztáblám (? )

Figyelt kérdés

Trust, egészen pontosan ilyen: [link]


Az a problémám, hogy néha a gép nem érzékeli, hogy be van dugva a tábla. Az ikonoknál ott van, hogy felismerte, de ha mozgatom a tollat, a kurzor nem mozog. Újraindítottam a gépet, elemet is cseréltem a tollban, mindent megpróbáltam, de sehogy se volt jó (megesett, hogy csak a sokadik újraindítás-elemváltás kombóval megoldódott az ügy, de most megmakacsolta magát).

Mit tehetnék, hogy újra működjön? (Win7-es laptopot és Trust márkájú rajztáblát használok)



2013. okt. 19. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
mióta használod? sajna elég rossz márkát választottál, vidd el szervizbe, ott talán többet tudnak mondai mint mi
2013. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senkimégisvalaki válasza:

Szia!

Nekem Bamboo márkám van (szerintem ez a legjobb), de nézd meg, hogy nem csúszik-e a laptop alá. Sokáig én is azt hittem hogy valami baj van mert nem működött a kurzor (bár a bamboo eleve mágneses, nem kell a tollba elem), vittem vissza a szervizbe de semmi baja nem volt, úgyhogy nem csináltak vele semmit. Aztán vettem észre, hogy én a gép előtt szoktam használni és volt hogy becsúszott egy kicsit a gép alá, akkor nem működött. :)

2013. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!