Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor cserélése plazma...

Jampi15 kérdése:

Monitor cserélése plazma tv-re ez begolyásolya, hogy a játék ami eddig ment azmost nagyobb felbontáson nemfog menni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé, nekem mondjuk a régi monitoromon minden futott nagyon jól, de vettem egy nagyot, azóta csak alacsony beállításon megy minden.
2013. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a felbontás, annál többet kell a videokártyának dolgoznia (és a procinak is), ez szerintem egyértelmű. Így ha valami eleve nem futott maximális részletességgel, az a nagyobb felbontáson még annyira sem fog. El fog indulni, azzal nem lesz probléma, csak éppen lehet, hogy diavetítést fogsz látni. Emellett a tévének lehet egy minimális késleltetése, amitől olyannak tűnhet a játék, mintha kicsit le lenne maradva.
2013. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen a hasznos válszokat :)
2013. okt. 20. 13:29
 4/4 BM-Striker ***** válasza:

Plazna tv nem jó monitornak a magas fogyasztés és beégés miatt.


LCD tv úgy működik, mimt egy normál full-hd mnonitor, csak nagyobb.

2013. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!