Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb gamer füles?

Melyik a legjobb gamer füles?

Figyelt kérdés
max 25000
2013. okt. 20. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Ezek közül szerintem mindegyik jó választás. Személy szerint a tiamatot vagy a siberiát választanám. A tiamat előnye a brutális mélyhang, mivel mélynyomói is vannak. De a Razer Carcharias is nagyon jó választás, a razer surround progival 7.1-et is varázsolhatsz neki, nekem is olyan van, teljesen megvagyok vele elégedve :)

2013. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Siberia lesz már régóta nézegetem csak azt hallottam, hogy ugye nem valódi 7.1. De beszéltem egy haverral akinek siberiája van és azt mondta h neki 7.1-s hangkártya nélkül is nagyon jó hangzású.
2013. okt. 20. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A tiamathoz sem kell 7.1 hangkártya, meg a siberiához sem. Egyik se valódi 7.1, de szerintem a tiamat jobb.
2013. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta olvasgattam és táláltam a Roccat Kave fülest ami valódi 7.1. Neked mi a véleményed róla mennyit számít hogy valódi 5.1 vagy csak programok segítségével közel 7.1-et lehet előállítani?Egyébként a razer vagy a steelseries a jobb szerinted?
2013. okt. 20. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a rendes 7.1 felesleges, ha zenét hallgatsz monduk, úgyis sztereóban fogod. A razer és a steelseries kb 1 kategória. De ahogy mondtam, a tiamat elég jó, mert beteg basszus van benne.
2013. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!