Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a laptopomnak?

Mi a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Van egy Lenovo Ideapad Z580 laptopom, kicsivel több mint egy éves és nagyon vigyáztam rá. A vásárlása után fél évvel megjelent egy olyan hiba a gépen hogy a shift billentyűt lenyomva érzékeli de nem mindig hanem néha úgy döntött hogy most lenyomva van és kész. Először nem igazán értettem mi lehetett, de mikor megnyitottam az eszközökből a táblaszámítógépet akkor annyit láttam hogy villog a shift. Néha nem volt semmi aztán meg ki sem tudtam lőni a shiftet. Na most ez kb egy-két hétig tartott, utána nyomtalanul eltűnt és megint hibátlan volt a gép. Már megnyugodtam h biztos valami szoftveres hiba volt vagy csak valami érintkezési ami rendbe jött, de megint fél évvel rá most is előjött. Elég nehéz így kezelni a gépet de szükségem van rá az egyetemen. Most az lenne a kérdésem hogy van még 1 év garim, és elküldjem lenovo márkaszervizbe (ahonnan gondolom tovább küldik Lengyelországba) és hátha megkapom két héten belül (és talán azzal adják vissza hogy az én hibámból ment tönkre) vagy van valami megoldás amit megtehetnék hogy ez megszűnjön.

2013. okt. 20. 16:59
 1/4 pinkpancser ***** válasza:
Ha van rá gar akkor érdemes élni a lehetőséggel. Persze nem árthat ha csinálsz pár (jó minőségű) képet az elküldés előtti állapotról.
2013. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Emellett döntenék én is egyből ha nem lenne éppen ZH időszak a tananyagom több mint fele meg a gépen, ezért nem akarok sietni élni a garanciával és akár hetekre is gép nélkül maradni.
2013. okt. 20. 17:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan is érdekelne hogy ha valaki találkozott már hasonlóval esetleg tudja hogy mi okozhatja, érintkezési hiba vagy kezd meghalni a billentyűzet panel, stb?
2013. okt. 20. 17:21
 4/4 anonim ***** válasza:
99% billentyuzet hiba ha gondolod kapd le a shift gombok kupakját ovatosan és az alatta lévő gumi pöcköket de csak roncsolás mentesen ha megy lehet segít az ideiglenes javításban a dolog
2013. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!