Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a probléma a CPU ventilátor...

Mi a probléma a CPU ventilátorral?

Figyelt kérdés

Kaptam egy gépet amiben intel pentium 4 3,2 Ghz-s CPU van.


Játék közben 75 foknál kikapcsolja a monitort és kifagy a gép. Tettem be +1 ventit ami a cpu ventilátorra tojja a levegőt se semmi javulás.


A probléma ott van hogy alap állapotban 56fokos és 2400 forog a venti 75 foknál 2600-al.(pedig simán tudna 3500-al is forogni)


A gép kipucolva, pasztázva, volt táp csere, venti csere.

Mi lehet a probléma ?


2013. okt. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2400-as fordulattal is durva az 56 fok. Rajta van rendesen az a hűtő, nem lötyög?
2013. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem

elvileg ez egy melegedős rocinak számít [link]

valami ilyesmi a jószág

2013. okt. 22. 20:36
 3/5 A kérdező kommentje:
már mint igen rajta van a hűtő
2013. okt. 22. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért a majdnem 60 fokos proci hőmérséklet alapjáraton nem egészen normális szerintem.

Ha tévednék és ez mégis jó érték, akkor egy komolyabb hűtőt javaslok rá (nem tudom most milyen van, esetleg csinálj róla egy képet)

2013. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A biosban állítsd max fordulatra a ventit , és nézd meg úgy meddig megy fe a hőmérséklete a procinak.

Vagy állítsd feljebb a max hőmérsékletet hogy ne kapcsoljon le, de ezt nem javaslom.

2013. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!