Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BM-Striker, P. O. C, Endeavour...

BM-Striker, P. O. C, Endeavour és Fehersrac kérdezhetek tőletek?

Figyelt kérdés
Válaszolnátok nekem pár kérdésre? 1. Honnan tudtok ilyen sokféle dolgot az Informatika világából? 2. Szakmaként is űzitek, vagy csak hobbi szinten? 3. Milyen konfigot raktatok össze először? 4. Hány éves korotokba kezdtetek foglalkozni az informatikával, és mi vett rá titeket? 5. Most hányévesek vagytok, melyik városban éltek? Miért kérdem? Azért mert engem is érdekel az informatika, és annak ágai! Szerintem nagyonjó és hasznos szakma/hobbi! Érdekelne nektek is a véleményetek! Ha szánnátok egy kis időt a kérdésemre, nagyon örülnék! És nagyon köszönöm nektek a segítségeteket!
2013. okt. 23. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
2013. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem inkább címet kérj, és próbáld meg orálisan kielégíteni a nyáladzásod helyett.
2013. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem privatban tedd fel nekik a kerdeseidet.
2013. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!