Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop lenne jobb játékra?

Melyik laptop lenne jobb játékra?

Figyelt kérdés

[link] vagy

[link]



szóval ezt a kettőt néztem ki de hogy őszinte legyek eléggé tartok a lenovo-tól mert nekem elég feltűnően olcsó . Szóval szerintetek melyikezt válasszam?és miért,



2013. okt. 23. 18:50
 1/5 GCDoxy válasza:
A lenovo processzorban erősebb és RAM-ban is valamint több a hely benne.
2013. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt tudom látom de meg lehet bízni a lenovo-ban?
2013. okt. 23. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Játéknál a videókártya számít az pedig az Asusban jobb.
2013. okt. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindenféleképpen az Asus-t válaszd, hogy ha már mindenképpen e közül a két laptop közül szeretnél választani... Az Asus-ban sokkal erősebb videókártya van, ami a játékoknál a legfontosabb. De mit ne mondjak... én Lenovo-t vettem pár napja, 120.000 Ft volt, de olyan ár/értéke van, hogy fél éve még 170-180 ezer Ft-ba került csak most akciós és 100x jobb a teljesítménye mint ennek a két laptopnak. A Dirt 3-at a Crisys 3-at,Bf-et, GTA IV-et, Forma 1-et meg még sorolhatnám... ultra grafikán viszi 40-50 fps-el. Szerintem gondold meg... De ha ez a két laptop van akkor mindenképp az ASUS-t válaszd. :)
2013. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és te mit ajánlanál?
2013. okt. 28. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!