Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ugrik össze képernyő ha...

Miért ugrik össze képernyő ha full hd felbontásra váltok?

Figyelt kérdés

LG 24 IPS monitorral Radeon 7750 VGA-val ha felveszem a felbontást 1080-ra, akkor összeugrik a kép, az 1680 x 1050-es felbontás az első lehetőség, amikor normálisan kitölti a monitort a képernyő, a többinél összeugrik.

A monitor és a vga is megfelelően van telepítve.


2013. okt. 25. 17:19
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
Ezt inkább a forgalmazótól kérdezd.
2013. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a monitor auto-adjust funkciója lehet elcsesződve, tehát ahogy előttem írták, ez inkább a gyártó dolga lenne, amennyiben még garanciális a cucc
2013. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Másik, ugyanilyen típusú monitorral ugyanígy jártam, annyi a különbség, hogy itt fekete helyett magenta színű minden..

Legújabb driverek... minden feltelepítve...


LG 24 IPS + R9 280x Vapor X ://


Ez így elég gáz, most mit csináljak, vegyem fel a kapcsolatot az LG Magyarországi képviseletével? :O

2013. okt. 30. 19:35
 4/5 BM-Striker ***** válasza:
Jeentsd a hibát, ott ahol a monitort vetted.
2013. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy Full hd LED tv-re rákötöttem, ugyanúgy össze volt ugorva a kép.


Nem a kijelző hibája.


Másik videókártya ugyanezt csinálja, nem típushiba.


Feltelepítettem a gyári cd-ről is a drivert, meg a hivatalos oldalról is a legfrissebbet. Nem oldotta meg a problémát. Annyit sikerült elérnem, hogy nem magenta színű már a full hd, de még mindig összeugrik, sőt, minden játékból 1 percenként kiugrik, és lerakja a tálcára.


Van-e valakinek valamilyen ötlete, mi nem stimmel?


Tuti nem a megjelenítő, tuti nem a videókártya hardverhibás, szóval a forgalmazót se nagyon piszkálhatom, de ha senki nem tud ötletet adni kénytelen leszek írni nekik egy levelet, de igazából erről aligha tehetnek ők..

2013. okt. 31. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!