Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik semmilyen...

Miért nem működik semmilyen dvd-író a gépemben?

Figyelt kérdés
Ide-s dvd írót használtam működött hiba nélkül egyszer csak minden előjel nélkül nem akart írni semmilyen lemezt később már olvasni sem mindig akart. Átraktam másik gépbe ott mai napig működik hiba nélkül,ír/olvas. Gondoltam az IDE résszel lehet valami a gépemben ezért vettem most egy SATA-s dvd írót és ugyan az a hiba. olvasni olvas de írni nem tudok vele. Ha írható lemezt teszek be, be sem olvassa általában ha meg mégis akkor elkezdi az írást de rögtön a folyamat elején megáll szenved egy kicsit és hibát ír ki az írási folyamatra. Hozzáteszem másik gépbe működik ez a rom is hiba nélkül. Rendszer csere is volt és ez sem oldotta meg. Másik érdekesség egyik alkalommal mikor elkezdte az írást és neki állt szenvedni kaptam ezzel egy időben 6 szektor hibát a HDD-re. Fogalmam sincs mitől lehet ez. Ötletek?

2013. okt. 26. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el szakértőhöz, ő majd segít neked!
2013. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyjából annyit ér a gép amennyit a "szaki" elkér, másrészt 20 év alatt soha nem fordultam szervizhez csak ez most egy olyan probléma amire ötletem sincs. Gondoltam valakinek már volt hasonló gondja így tud adni ötletet merre induljak el.
2013. okt. 26. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!