Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha Routert viszek vissza...

Ha Routert viszek vissza garanciára akkor azt cserélik vagy valahogyan javítják, esetleg nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés
a következő a probléma: van egy 54 mbites wifi-s routerem... és valami gond van vele, nem tudom hogy mi... az első az volt hogy minden gépen teljesített egy adott max letöltöltési és feltöltési sebességet kivéve egyen... frissítettem rajta firmware-t majd ( egy régevvi verzióra mert ami rajta volt az volt a legujjabb ) ujraindult gond nélkül... de a sebesség csak nem lett jó... és ujraindításokkor állandóan kifagy azóta... egy idő után bejön a kellő sebesség azon az egy gépen is de viszont szaggatja a netet... Nos ezekkel a problémákkal visszaveszik, cserélik, javítják garanciára?

2013. okt. 26. 09:19
 1/7 anti paladin ***** válasza:
A firmwire "buzerálása" nem garanciális probléma, ahogy az elsőként felvázolt probléma sem az.
2013. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az hogy egy 54 megabites router sem vezetékkel sem wifivel nem visz rendesen 15 megabitet az miért nem javítják / cserélik garanciára?
2013. okt. 26. 10:22
 3/7 A kérdező kommentje:
a firmware az mint utólag rájöttem hogy nem segített rajta hogy nem az volt a baja... de már előtte sem volt jó... 5 megás nettel semmi gondja nem volt de 10 felett állandóan szenved...:S
2013. okt. 26. 10:25
 4/7 A kérdező kommentje:
a LAN portok meg 100 megabitesek... azoknak meg főleg vinnie kellene...
2013. okt. 26. 11:06
 5/7 anti paladin ***** válasza:

Az 54 megabit elméleti max, az átlag 10e ft környéki router meg se közelíti azt a tempót wifin. Vezetékes kapcsolaton valamivel jobb a helyzet de ahhoz meg semmi köze a wifi 54 mbitének.

A lan portokon csak annyival tudsz adatot áttolni amekkora a net kapcsolat sebessége.

Harmadfelől az a helyzet, hogy beválasztottál valami vackot ami névleg tudja a ráírt dolgokat, ugyanakkor egy kalap sz@r az egész és ezért tetű lassú (én is jártam így szolgáltató által). Megpróbálhatod visszavinni de ide a rozsdás bökőt, hogy garanciálisan max akkor kezdenek vele valamit ha pár napja vásároltad és ha olyan a bolt, kicserélik valami másikra a saját feltételeikkel.

2013. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

próbáld meg, nekem cseréltek tp-linket, pedig firmware firssítés miatt hasalt el, be sem kapcsolt már szegény, de kicserélték, mivel nem tudták mi történt vele! :)


ne mond meg hogy frissítetted a firmware-t.

2013. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bevittem.. tegnap... annyi mondtam neki h szaggatja a netet meg elmegy a wifi... és hogy kifagy ujraindításkor meg nem lehet elmenteni a változtatásokat amihez ujrakell indítani... bevették a routert és annyi mondtak h majd értesítenek telefonon... várhatóan 1-4 hét mulva...
2013. okt. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!