Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az IBM 8429KGC nevezetű...

Gabber123 kérdése:

Az IBM 8429KGC nevezetű alaplap támogatja a Dual-core processzorokat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Max a Prescott magos Pentium 4 CPU-kal bír el. Ezt már sajnos nem tudod nagyon fejleszteni sőt nem is érdemes. Amit ráköltenél abból már kapsz egy sokkal jobb konfigurációt!
2013. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És egy játékhoz ahol dual core processzor a követelményt azt már el sem vinné ugye ?
2013. okt. 26. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
a prescott néha csodákra képes de nem kell tőle elvárni az újabb játékok tökéletes futtatását!
2013. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem köszi a gyos választ.
2013. okt. 26. 17:15
 5/8 A kérdező kommentje:
és milyen típust ajánlasz ezen belül ?
2013. okt. 26. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Én prescott magos CPU-t nem ajánlok mert még drágának tartom, sokat fogyaszt, elég forrófejű.


Most milyen van benne? Én annó mikor bejöttek ezek a procik egy 2,8ghz-est használtam majd visszatértem a northwood magos változatra. Szinte észrevehetetlen volt a különbség.

2013. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3ghz Northwood van benne jelenleg.
2013. okt. 27. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem éri meg leváltani.

Teljesítményben kb ugyanaz(max 5-10%, de ebből semmit nem érzékelsz). Csak éppen a prescott többet fogyaszt és forrófejű.

Ha tényleg meg szeretnéd tartani ezt a gépezetet akkor memóriát vegyél bele. De amit ráköltenél inkább rakd egy új gép vásárlásába. Már lehet kapni egész jó konfigurációkat 20 ezer forint körül!

2013. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!