Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASRock n68c-gs fx alaplapba...

ASRock n68c-gs fx alaplapba új cuccok?

Figyelt kérdés
Szeretném újítani a gépemet, RAM memóriát tennék bele (4 GB) és új processzor kellene, az a cél, hogy a Simcity legújabb része akadozás nélkül menjen, valamint hogy az újabb játékok min grafikán fussanak, persze azok, melyek nem igényelnek bika gépet. Kb. 30 ezer forintot szánnék rá, mit ajánlatok ezek közül: [link] [link]
2013. okt. 27. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez jó az alaplaba vagy nem: 2x 2GB Kingston KVR1333D3N9K2/4GB PC3-10600 Kit? Nem sikerült kinéznem.
2013. okt. 27. 13:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Működni fog, de elég problémás az a lap, amint tudod, cseréld.
2013. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú nem cserélném, mert nemrég tették bele tiszta újan! Miért problémás?
2013. okt. 27. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
nv chipset, nagyon válogatós, érdekes hibákat tud produkálni, meg rengeteg meghibásodott darabról hallottam/láttam már.
2013. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor azt a RAMot megveszem, esetleg processzort tudsz ajánlani? Szerinted lehet gond, hogy ebayről veszem használtam a RAMot? Tán Németországból jönne, azért választottam, mert piszkosul megérné (13 EUR + szállítás), csak az a baj, hogy még megy a licit.
2013. okt. 27. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!