Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet ilyenkor csinálni...

Mit lehet ilyenkor csinálni amikor már mindent megpróbáltam legjobb tudásom szerint? (integrált vs dedikált vga)

Figyelt kérdés
Vettem okt. 26-án egy samsung 350v5cs0d típusu notebookot és az a nagy problémám, hogy ebbe van egy integrált intel hd 4000 és egy dedikált radeon hd 7670m, és letiltottam az integráltat hogy én a radeonnal szeretnék dolgozni és amikor pl minecraftozni szeretnék akkor írja hogy rossz a a vga driverem.Megnéztem a vezérlőpultba ott írta hogy napra kész, amikor pedig letöltöttem a hivatalos oldalról a legfrisebb drivert azt írja hogy nem tölthető le mert nincs grafikus adapter, valami ilyesmi. Tehát bármit megpróbáltam nem ment semmmise és még ezen kívül a cataclystet is akrtam feltenni nem ment, légyszíves segítsetek ebben mert itt szenvedek már vele jó ideje. Köszönöm a segítségeteket előre is.
2013. okt. 27. 21:52
 1/5 alfamate89 ***** válasza:
Az energiagazdálkodásnál nem lehet ilyet állítani?
2013. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, jó ugyanaz. Azt írja hogy valami opengl fájlokat nem tud megnyitni és chrasel mielőtt egyáltalán belépnék a menübe.
2013. okt. 27. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
rakd újra a windowst, és MINDEN előtt töltsd le a dedikált kártya driverét, az után jöhet a többit, felrakod a javát, beindítod a minecraftot, és menni fog. ha nem, az azt jelenti, hogy a dedikált vga nem elég erős, hogy fusson rajta a minecraft. ezért utálom a laptopokat, csak a memóriát, a winchestert, az akkut, és a hűtőventillátort tudod benne fejleszteni.
2013. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alfamate89 ***** válasza:
7670m egészen "korrekt" videókártya már úgy a mobilVGA-k közt!
2013. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát akkor lehet egy újrarakás lesz ebből, csak windows 8 van rajta nem tudom hogy most akkor ez lehet a baj?
2013. okt. 27. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!