Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék kormányt venni...

Szeretnék kormányt venni játékhoz, amihez pedál is tartozik 10 maximum 20 ezer Forint értékben. Fontos szempont, hogy tartós legyen és a visszajelzései is jók legyenek. Ajánlatok nekem párat?

Figyelt kérdés
Fontos szempont, hogy tartós legyen és a visszajelzései is jók legyenek. Kuplung nem muszáj ha van rajta, de előny ha igen. Legyen a kormány hátulján kormányváltó, és néhány gomb. Előre is köszönöm!
2013. okt. 28. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá 30 ezred(onnantól kezdődnek a minőségi kormányok), akkor ajánlanám a Logitech Driving Force GT-t vagy a Thrustmaster RGT Clutch editiont, ha akarsz kuplungot. A DFGT előnye a 900 fokos fordíthatóság és sokkal pontosabb. Volt szerencsém mind2-t kipróbálni. De vehetsz használtan is egyet, úgy már vannak olcsóbban is.
2013. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat, azt hiszem a Thrustmaster mellett döntök, akkor ezek szerint megéri +10 ezret rákölteni.
2013. okt. 28. 21:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudnál olyat ajánlani, ami pontos, jó és van kormányváltója?
2013. okt. 28. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondtam, a driving force gt. Nagyon pontos, 2 és félszer elforgatható, és váltókar is van rajt(kormány mögött és mellette is a szekvenciális). Nekem is ilyen van, és elégedett vagyok vele nagyon, néha elgondolkodok rajt, hogy miért nincs rajt kuplung, mert akkor tökéletes lenne. De azt a követelményt már csak egy g27 teljesíti. Jah, és a force feedback nagyon jó rajt, nagyokat tud rántani, és az utat is jól lehet érezni pl F1-ben is.
2013. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, kösz. Nézegettem róla fényképeket de nem mutatta hogy volt rajt váltó a hátulján. Akkor a Logitech győzőtt
2013. okt. 28. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nehéz észrevenni, hogy van ott valami, mert elég kicsi :D De egyébként nem zavaró a mérete.
2013. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!