Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fontos! Mért nem megy el a...

Fontos! Mért nem megy el a Windows 8? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt írják, Pentium 4-es, Prescottos procin elemgy a Windows 8. A RAM is elég hozzá. Az utasításkészletben benne van az MMX, SSE2, SSE3, SSE

2013. okt. 30. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen hibát ír ki, és hol?
2013. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A telepítőben, a sima nullás hibakódot.

Elvileg vinnie kéne, nem?

Meg, hogy nem támogatja a processzor. (?)

2013. okt. 30. 15:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Videokártyának is meg kell hogy feleljen a követelményeknek,az milyen,hány megás?
2013. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Proci hány Gb, frekvencia?
2013. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alaplapod milyen van ? Azon múlik leginkább milyen windows t visz. Hány éves gépröl beszélünk ? mert ha a proceszorodhoz nincs lap mint én is igy jártam akkor bizony egy másik gépet kell venned. Javaslok a lakhelyedhez közel egy hivatalós számitógép üzletet ott a szerviz leteszteli a gépet és megmondja viszi e a win 8 at vagy mi a következö lépés. Most milyen windows van a gépen kérdezö xp win 7 ?
2013. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Win 7 Ultimate, 32 bit.

Közben megnéztem és kiderült, hogy az alaplapom nem támogatja a win8-at.

(asrock g41m-gs3)

proci: intel pentium 4 540, 3,2 ghz, Prescott

Ram: 4 GB (3,25 a 32 bit miatt)

HDD: 500 GB


Esetleg nem tudtok valami megoldást?

2013. nov. 2. 21:33
 7/8 A kérdező kommentje:
A videókrátyám itnegrált intel 4000
2013. nov. 2. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezö akkor ezt megszivtad D Sajnálak mert nekem is a computer Braders mondta szombathelyen nem mindegy milyen az alaplap D esetleg ha szerencséd lesz tudsz venni használtan ezeknél akiket emlitetem van minden cuc új használt de nem ajánlom öket mert nagyon pénz éhesek meg utolján nemtudták mi a baja a gépemnek. Ceot ajánlom az a legjobb D
2013. nov. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!