Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom bővíteni a...

Hogyan tudom bővíteni a laptopom memóriáját? Szóval laptopról van szó. Az 1gb. os a billenytyüzet alatt helyezkedik el, az ddr. Valahol bent van a bővítési lehetőség oda is ddr kell?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy valahol bent. Ha levetted a borítást és csak egy hely van akkor azt az 1 gigást kell kivenned és nagyobbra cserélned.
2013. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. A billentyüzet alatt van egy gigás. Alulról a burkolat alatt valahol pedig a bővítési lehetőség.
2013. okt. 30. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne okoskodj. Ramot nem dugják el és nem kell szétszerelni a laptopot cseréhez. Ha a levető burkolat alatt egy slot van akkor egy van és kész.
2013. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Figyi, nem okoskodok. Ez a laptop volt hogy bekaksizott nem indult el, elvittem a szerelőhöz ő felháborodott, hogy miért viszek hozzá egy laptopot amibe nincs ram,mutogatta a helyét, persze nem indul el, ram nélkül. Elvittem egy másikhoz ő meg nagyot nevetett hogy az előző szerelő csak a bővíthetőség helyét látta, mutogatta ahol gyárilag van bent azt nem.
2013. okt. 30. 19:30
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ha levetted a borítást és csak egy hely van"

Nem csak egy hely van!!

2013. okt. 30. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó reggelt!
2013. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
?
2013. okt. 30. 19:53
 8/9 anonim válasza:
Nézd meg a keresőben- Én is ott találtam meg a RAM-okat. Vigyázz mert nem biztos, hogy sokat bővíthetsz rajta. Az enyém csak 1 GHz visz el, pedig 2 hely áll rendelkezésre.
2014. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocs elírtam . Gb és nem Ghz.
2014. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!