Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Battlefield 4 elfutna a...

A Battlefield 4 elfutna a gépemen?

Figyelt kérdés

A gépem:

nVIDIA Geforce GTX 650 2GB

Intel Core 2 Duo E7600 3.06 GHz

4GB RAM

Windows 7 Ultimate 64bit



2013. okt. 30. 23:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább hogy hogyan, milyen beállításokon?
2013. okt. 30. 23:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Közepesen meglenne a 40 és afeletti fps. Egyedül a proc kicsit gyenge, de nem vészes.
2013. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Áhh, jól van azt hittem nem lesz elég a proci. Akkor megveszem! :)
2013. okt. 31. 11:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, szerintem inkább egy procira gyűjts, ha már ennyi pénzed van rá! :) Inkább töltsd le nCore-ról, vagy valahonnan.. Igaz, azzal nem tudsz multizni, de legalább tudsz játszani vele! Na meg ha már ilyen gépigényű játékokkal szeretnél játszani, akkor tényleg nem ártana egy pár új cucc a gépedbe! :)

(Ja, és ha a multi miatt vennéd meg a játékot, akkor nem éri meg, mert multiba 100% hogy laggolnál a sok player mellett!)

2013. nov. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4.

De a BF3-at multiba játszom HIGH-on, akkor ez el sem menne? Hogy van ez?

2013. nov. 1. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:

A BF3-at én is játszom high-on, de a 4 az kicsit durván többet fal.. Igaz hogy nagyon jól van optimizálva, de kell neki legalább 4 mag! Nekem az AMD Athlon II X3-asomon, és a GTX 650Ti 1GB-omon, és 4GB 1333mhz RAM-omon megy low grafikán 40-45 fps-el!

A multit ki se merném próbálni...

Én neked azt javaslom, hogy töltsd le valahonnan, és nézd meg azt hogy milyen felbontással, milyen grafikán megy el az SP! Aztán gondolom meglátod te magad is, hogy a multi nagy falat lenne a Core 2 Duo-nak.

2013. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az oké, csak az a gáz a letöltött verzióba belenyúltak mindenbe és ezért is akadhat! Mert az nekem akadt, nem nagyon akadt, de zavaróan!
2013. nov. 1. 16:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.. Ha neked megéri 12k -ért, egy játék, ami el se menne szépen a gépeden, akkor vedd meg! :D Én csak azt mondom, hogy annak az árából inkább fejleszd a géped! Tény, hogy 12k-ból nem tudsz valami eget rengetően nagy fejlesztést venni a gépedhez, de legalább gyűjtenél! :)
2013. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálam most nem lényeg a pénz...Csak a gyereknek battlelogon szinte ugyanilyen hardverjei vannak és ő is tud vele játszani csak neki AMD-s van...Szóval Szinte ugyan az a gép csak AMD-be meg ATI-ba ugye...Ezért nem tudom eldönteni...
2013. nov. 1. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan hogy 'ugyanaz', csak AMD-be, olyan nincs.. A hardverek közt elég nagy a különbség! De ha ennyire nem számít a pénz, akkor szerintem fejleszd a géped! Szerintem semmi értelme nincs megvenni, csak azért, hogy low-on tudj multizni vele. Jó persze, azért veszi meg valaki, hogy multizzon rajta, de szerintem így nincs értelme! Bár a te döntésed!
2013. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!