Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táp bekötési probléma?

Táp bekötési probléma?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy CoolerMaster 500W os tápot egy számítástechnikai üzletben újonnan, és bekötöttem minden jó, csak annyi a hiba hogy amikor indítom a gépet, felvillan minden, és elalszik és nincs áramellátás. Tehát leáll a gép.

Mi okozhatja a problémát? valamit esetleg nemkötöttem be?



2013. okt. 31. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
pl. nem kototted be a processzorhoz vezeto plusz 12V-os tapellatast (egy 4-erintkezos, szogletes csatit keress).
2013. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bekötöttem, 20+4 pin, 4 pin es procinak, hdd, vga, dvd olvasó, + a tápomnak a nagyventijét rákötöttem alaplapra:)
2013. okt. 31. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:

tap ventillator az alaplapon, azt hogy...?


amugy szepen huzz le mindent, csak az alaplap maradjon, es probald ki ugy. ha akkor sem megy, tedd vissza a regi tapodat, es probald ujra. ha mukodik, vidd vissza az ujat a boltba, lehet h. siman sz*r.

2013. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy sejó, felhívtam őket, azt mondják vigyem be az egész gépet, átnézik, és ha sz*r akkor garanciásan kicserélik, köszi a segítséget :)
2013. nov. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!