Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzor a jobb?...

Melyik processzor a jobb? Intel Core i3-3220 vagy AMD Athlon II X4 760K?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egy árkategória,és hogy i3 árából kijön egy fx 6300-as processzor(1000 Ft vel drágább mint az i3),de alaplap alá 20 ezer körül van.És az i3 alá nagyon olcsón tudok alaplapot venni.Viszont kb. annyira jön ki.

I3+lap=40677

athlon+lap=37100 Úgy hogy nekem ez egy árkategóriára jön ki.Melyik a jobb?Miért?

Válaszokat előre köszönöm!



2013. okt. 31. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:

*Viszont kb. annyira jön ki mint az Athlon+alaplap.

Kiegészítés:játékra kéne hd 7870 alá(vagy gtx 660,de teljesítményben úgyan az szóval mindegy)

+képsszerkesztés

+netezés

+filmnézés

2013. okt. 31. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha játékra keresed ,akkor tökm1 melyiked veszed az Athlon,a bulldozer és az i3-is kihajt simán (akár) egy 7870-et.


Mind a három egy combos vidikarival,megfelelő rammal visz BF3-at (akár 4-et ).

Ha a költségeket is nézni kell akkor az i3 ,az alapból erősebb mint az athlon,viszont megérezni nem fogod,de ha olcsóbban szerzel hozzá alaplapot,akkor az,mert erősebb is.De megérezni nem nagyon fogod,legalább is combos kari nélkül ilyet "hülyeség" venni,mert csak lefogják a VGA-k.

2013. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2 közül döntenék.


Vennék egy jobb H87-es vagy Z87-es lapot,de csak egy Pentiumot vennék bele,amit később szorzózáras vagy szorzózármentes i5-re cserélnék.


A másik a 750K/760K,de FM2+ lappal,amibe majd vehetsz Kaveri APU-t.

2013. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panda Péter ***** válasza:
én az Athlon mellett döntenék, de csakis FM2+ lappal.
2013. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!