Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy notebookot...

Szeretnék venni egy notebookot, de sajnos akármelyiket kinéztem, nincs bennük dvd/cd olvasó (író) sem. Ezekbe a gépekbe nem lehet beleépíteni pár ezer ft-ért? Cd/dvd olvasó nélkül hogy lehet használni egy notebookot? Konkrétabban lent írom tovább.

Figyelt kérdés

Szóval eleva a windows telepítés..azért vegyek egy 32gb-os pendrievot hogy cd-ről rámásoljam a fileokat a pendrivera és onnan a windows...ugyan már ez akkora gyökérség..és ha éppen sürgősen akarok egy cd-ről feltenni valamit a gépre? Akkor nincs ott még egy gép ami beolvasná nekem a cd+pendrivet hogy átmásoljam a cd-ről a pendrivera a fileokat. Mit tudnék ezzel kezdeni?

Most pl : [link]


Erre a notebookra gondoltam. Ezt szeretném megvenni...már a rendelésnél jártam,mikor feltűn thogy nincs benne cd-dvd-olvasó...nagyon felháborító, hogy ezen is spórolnak már az emberek..oké hogy a vékony kinézet és ez miatt nehéz megoldani a vékony dvd-cd.olvasót de akkor is ez már sok...(Ezt az előbb olvastam) ...


Ha már megemlítettem a notebookot, mennyire lenne alkalmas Photoshopra, 3Ds max animálás-programozásra, illetve játékokra pl GTA IV majd GTA V, far cry3, COD, Assasing C 3-4, Cod2-4-5-6 stb. játékokra ? Milyen beállítások mellet t?



2013. nov. 1. 00:59
 1/9 Nemzeti konzervatív válasza:
Viszonylag jó vas. I5-ös proci, 8 giga ram, 1 giga videókártya, 1 terra vincseszter. Játékokra és Photoshopra kiválóan alkalmas lesz. Azt én se értem mért nincs benne optikai meghajtó. Bár ma már lehet rendszert telepíteni pendriverol(pár napja tettem)de ha fontos neked a DVD meghajtó lehet olcsóbb volna egy USB-s ami ma már 6-7 ezer forintból megvan.
2013. nov. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

*2Gb videókártya nem? :O

Ömm....és esetleg nem tudnál küldeni egy másik oldalt ahol ilyen árban megkapom ezt a gépet részletre kevés thm-el? MErt itt ipon.on 43,7% Thm- a kutya sem fogja megvenni:(

2013. nov. 1. 01:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Marha gyenge az a VGA még asztaliban is,ez meg végképp.


Játékra nem túl alkalmas.


Optikai meghajtó meg azért nincs,mert 2013-t írunk.

A nyelvem alatt elfér 64GB adat,anélkül hogy zavarna,akkor meg minek szórakozni 4.7GB-os DVD-vel?

2013. nov. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gta V meg 3ds max, hol már?! Ilyenhez asztali pc-ben kellenek 170 ezres konfigok, és még is csak alap. Laptopban 300-ról fölfelé lehet ilyenben gondolkodni.
2013. nov. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

haveromnak hp pavilion g6 -ja van..

hdd-750Gb

2Gb os AMD radeon 6670 azthiszem

egy 4magos AMD proci 1,6ghz

4Gb ram

Neki szaggatva futott a gta iv de azthittük maga a játék a rossz...(mindig erre gyanakszunk)


Sajnos szükségem van notebookra mert sokat utazom. És gitározok is és a kottáim a gépen vannak(guitar pro) ..és közbe azért játszani is akarok...(13éves vagyok..)

Illetve nemrég kezdtem természetfotós,,szakmám'' és ügye ehhez kell a photoShop is.


Most akkor mit kezdjek? :( Nincs semmi ötletem.

2013. nov. 1. 11:23
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a laptop sem jobb? Más vga van benne és ez 2Gb-os.

2013. nov. 1. 11:38
 7/9 anonim ***** válasza:

A GT720M ugyanaz kb mint a GT630M


Az meg hogy hány GB ki a szart érdekel?

Ha 100GB-os lenne akkor szerinted erősebb lenne?

2013. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor max 180-k ért tudnátok írni valamit ami azért futtaj a gamekat?
2013. nov. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!