Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ez a gépem hogy fejlesszem...

Dinkaocsi24 kérdése:

Van ez a gépem hogy fejlesszem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóveal van egy gépem és nem valami atomerőmű de mindegy szóval a konfig:

Intel Pentium e5300 2,6Ghz

Asus P5Kpl-Am

2Gb ddr2 ram

Gigabyte Geeforce 8600Gt 256Mb Gddr3

És fejleszteném egy E8500,+2Gb ram (4 lesz összesen),GTX 295 menyivel lenne jobb játékokban?És GTX 295 helyett más VGA?Tudom hogy az LGA 775 hallott de erre van pénzem most Kb.40,000Ft lenne így.



2013. nov. 1. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha játszani akarsz új gép kell.Régi az alaplap. Nem megy bele sokkal erősebb cpu és a ddre 2 ramok is nagyon drágák.

Jobban kijössz, ha veszel egy közép kategóriás gamer pc-t.

2013. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a gépem. Én úgy fejlesztettem, hogy pont ma dobtam ki a francba és kedden megyek kifizetni az új gépem. :D (vagyis fejlesztgetheted de a játékokra már nem lesz az igazi sosem.
2013. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha most van 40K-d, akkor én a helyedben még gyűjtenék és vennék 1 vadonatúj konfigot, azzal többre fogsz menni.
2013. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Új gépre nincs nagyon pénzem. :(
2013. nov. 1. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!