Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a CD/DVD-író/olv...

Mi baja lehet a CD/DVD-író/olvasómnak, mert a gép nem jelzi hibsnak, de nem ír, nem olvas. Próbáltam illesztrogramot frissíteni, de nem engedi. Lerhetséges hogy valamilyen Windows-os beállítással "lőttem le"?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 15:43
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ez volt a bajom, de már megoldottam. Le kell önteni kecsketejjel attól megjavul :)
2013. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reagálva szellemes ötletedre, Windows teleítés után egy ideig megy, azután fellép az említett probléma.
2013. nov. 3. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben távolítsd el a driverét, indítsd újra a gépet. Próbálj egy másik író programot is...
2013. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már ezt is próbáltam, de semmi változás. :( Mivel nem használom sűrűn, sajnos nem tudom pontosan meddig működik rendesen, ezért gondoltam, hogy valamilyen beállítás "mellékhatása" lehet, vagy valamilyen program felelős érte.
2013. nov. 3. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!