Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAZER Tiamat 2.2 külön hangkár...

RAZER Tiamat 2.2 külön hangkártya nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy Asrock Z77 extreme 6 alaplapom és nincs külön hangkártya, hanem az alaplapit használom!


Mennyire lenne jó egy RAZER Tiamat 2.2-nek?


Vagy jobban járok ha veszek egy G35-öt?



2013. nov. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem digitális a Tiamat, én feleslegesnek érzem egy alaplapi hangkártyához.

Azt nem értem, miért kell egy közel 20K-s füles egy alaplapi hangkártyához, hát csak befér már a keretbe egy normális hangkártya is.

2013. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor már árban ott járok mint egy G35 vagy talán drágábban is jönne ki...
2013. nov. 4. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy 5-6 000 Ft-os hangkártyának is jobb hangja van, mint egy alaplapinak, egy sima Sound Blaster 5.1-es kártya is klasszisokkal jobb, vagy egy Asus Xonar DX. A g35-el sem vagy előrébb attól, hogy USB-s.
2013. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alfamate89 ***** válasza:
Xonar DX, vagy Xonar U7! Az USBs fejhallgatókban ugyan van hangkártya, de azért azok sem egy nagy ászok. Sokkal jobban jársz, ha a fenti kettő közül választasz! Nekem Megalodonom van, jó meg minden, de nem dobtam el az agyam. Most le akarom cserélni egy Carcharias+U7 kombóra.
2013. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!