Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek tapasztala...

NoVa ^^ kérdése:

Van valakinek tapasztala erről a hybrid meghajtóról: SEAGATE 1TB 7200rpm 64MB SATA3 SSHD?

Figyelt kérdés

Élettartam, zaj, melegedés ezek érdekelnének.


Köszönöm!



2013. nov. 6. 19:51
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Több teszt is bebizonyította, hogy az SSD/HDD hybridek sz@rt sem érnek. Operációs rendszernek és szoftvereknek SSD, adatoknak HDD ajánlott. Jobb ha nem kevered.
2013. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, csak prohardveren ezzel teljesen ellentétes teszt született (mármint, hogy jóval gyorsabb mint egy HDD), ezért kérdeztem tapasztalatot.


De egy 1TB hdd és egy HDD nincs keret... Mert az 40K ra jön ki.

2013. nov. 6. 20:32
 3/4 A kérdező kommentje:

Hiba.


*SSD

2013. nov. 6. 20:33
 4/4 Panda Péter ***** válasza:
nyilván gyorsabb mint egy hagyományos HDD, de olyan gyors nem lesz a rendszer mintha SSD-ről futna, plusz a felhasználónak semmilyen kontrollja nincs afelett, hogy mégis milyen adatok tárolódnak a flash részén. én már önmagában ezért a második indokért hagynám a fenébe.
2013. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!