Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítástechnikai eszköz...

Számítástechnikai eszköz vételárának visszatérítése ebben az esetben lehetséges:?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy van egy routerem ami ismeretlen okból meghibásodott és azt mondja az üzlet ahol vettük hogy nem találtak hibát mert náluk ment rendesen és nálam van a hiba mégpedig az elektromos hálózatban... szóval a router a következőket produkálja...: szaggatja az internetkapcsolatot és a wifi jelét is ( külön külön ) aztán rájött az hogy nem lehet újraindítani mert kifagy... bevittük és azt mondják h semmi baja... de mikor hazahoztuk még rosszabb lett... netet sem továbbít és még be sem tudok lépni a menüjébe... egyszóval használhatatlan... és nem akarják elismerni hogy hibás...

2013. nov. 8. 18:35
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és 5 év garancia van rajta amiből még csak másfél év telt el...
2013. nov. 8. 18:36
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy mi az üzlet kötelezettsége ebben az esetben?
2013. nov. 8. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Bemész, fenyegetőzől, vered az asztalt, nyugodtan kiabálj, míg visszanem adják a pénzt, vagy egy routert.
2013. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
másik routert szeretnék venni mert egy hogy ez nemjó a másik h gyenge de nekik csak asus van kis 2 dbi-s antennákkal igaz asszem 300 mbites maga a router... de nekem viszont TP-LINK TL-WR841ND-kell ami 300 megabites cserélhető 5 dbi-s antennákkal van... és egy tpl linket sem látni náluk...
2013. nov. 8. 18:56
 5/5 A kérdező kommentje:
mikor leadtuk azt mondták hogy ugyan ilyen routert már nem tudnak adni ha cserélni kel... de mivan akkor ha amit adnának az drágább mint amiért mi vettük azt ami meghibásodott? kérhetnek plusz pénzt érte? azért amire kicserélnék? vagy ebben az esetben én kérhetem azt hogy az árát kérem vissza és nem a cserekészüléket?
2013. nov. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!