Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép házamhoz adott...

A számítógép házamhoz adott 12 centis ventillátornak elviselhetetlen hangja van. Valahogy tudom ezt szabályozni?

Figyelt kérdés

Új a gépház, nem néztem még bele de szerintem molexes.

Valami megoldás?

Esetleg molexes előlapi bővítőhelye-ventillátor kontrollert tudtok ajánlani? Asszem 3.5ös az előlapi hely. Kb mint ami minden gép házon van.

Nem muszály hogy világítson csak 5k alatt legyen.

Am van egy másik ventim, az is hangos, de az viszont rávan kötve az alaplapra és ha SpeedFannal vagy bármivel irányítom nem lassul le. Megoldás?

Köszönöm.


2013. nov. 13. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
potméter kell
2013. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
konkrétan az mi és hogy működik?
2013. nov. 13. 20:58
 3/6 soccerway ***** válasza:
a legolcsóbb ha átkötöd a molex csatlakozóban hogy 7 volton menjen a venti, nálam is így van az otthoni gépemben, attól lehalkul. Azt most én meg nem mondom hogy csináltam keress rá, de pár perc alatt megvan és csak szigszalag kell hozzá.
2013. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap megcsinálom :D
2013. nov. 13. 21:17
 5/6 A kérdező kommentje:
És a 3 pinessel mit csináljak?
2013. nov. 13. 21:17
 6/6 soccerway ***** válasza:
ha nem kapsz választ, itt kérdezd meg: [link]
2013. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!