Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a három videoká...

Mi a különbség a három videokártya között?

Figyelt kérdés

Van három GTX 650 Ti, én mint laikus, nekem ugyanolyanok. :D Mi a különbség köztük?


[link]

[link]

[link]


2013. nov. 13. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első és az utolsó tök ugyanaz, míg a középsőn más a hűtés és van rajta egy hangyányi túlhajtás is (OC). Mondjuk sztem nem ér meg 39k-t, hiszen a GTX650Ti-nél picit gyorsabb egy HD7790, ami 32k körül kapható. A HD7850 még gyorsabb:

[link]

De érdemes lehet megvárni az R9 270 példányok érkezését és az árak beállítását, mert szvsz 45k körül lesznek és alig lesznek pár százalékkal lassabbak, mint egy HD7870 (ráadásul mivel nincsenek alegységek letiltva, ezért akár felhúzhatók lesznek egy R9 270X szintjére majd, amik már most is megérik az 55k vételárukat)! arról nem is beszélve, hogy karácsony tájékán szórják majd az új és menő játékokat kártyák mellé.

2013. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt benéztem. :D Viszont találtam mégegyet, ezen egy venti van:


[link]

2013. nov. 13. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor a hűtésben különböznek, plusz a középsőn van egy néhány százalékos túlhajtás. Ez sztem mindenképpen jobb vétel, hiszen olcsóbb, erősebb, kevesebbet fogyaszt, ugyanannyi a gari, ez is OC verzió és jár hozzá több játék is:

[link]

Majd az R9 270 karácsony körül még jobb vétel lehet szerintem 45-48k körül, hiszen a HD7790-nél is kb 45%-kal erősebb kártyáról van szó!

2013. nov. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!