Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépemet szeretném fejleszteni...

Gépemet szeretném fejleszteni és az lenne a kérdés, hogy crossfire videokártya vagy egy darab ami erős?

Figyelt kérdés
azért nem tudok dönteni mert most sincs rossz videokártyám nem is rég vettem és sajnálnám félre rakni, (sapphire hd 7770 vapor-x) október elején vettem. csak nem tudom játékok, hogyan tudják már kezelni a multi vga-t, ja és milyen típus processzor illene hozzá ami kihajtja rendesen mindkettőt ha multi vga lenne a választás

2013. nov. 14. 04:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A CF nem előnyös. Inkább gyűjtsd pénzt vagy add el a mostani vidikarit, és vegyél egy HD7870-et
2013. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobb megoldás igen az egy erősebb kártya.

De mért beszélnénk le az embereket a CF ről?

Játéka függő. A mostaniak már jobban támogatják de nem a leg jóbb a helyzet. Ki kell próbálni

Persze egy erősebb és adj nekki.

2013. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért jobb egy erősebb mint mondjuk 2 nem annyira erős ( azért valljuk be nem egy titan de nem is egy 9600gt ez már)
2013. nov. 15. 01:43
 4/7 anonim ***** válasza:
skálázódás (játék támogatás miatt) de mint irtam kevésbé terjed a CF. sajnos pedig én is veszek egy 7850 a meglévő mellé
2013. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
magyarul jó a CF csak kevés játék támogatja még
2013. nov. 16. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
ja valahogy úgy
2013. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg a CF többet fogyaszt, erősebb processzor kell hozzá, jobban melegednek a vidikarik, és nem használja ki minden játék...
2013. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!