Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? Leírás, linkek lentebb!

Figyelt kérdés

6,5 évet futott az előző gépem, és szintén úgy tervezem, hogy 4-5 évig nem akarok újat venni.

I3as procival tervezem venni és 4Gbtól nagyobb rammal.

általában csak internetezni és irodai munkára használom, de ha kedvet kapok a COD-hoz örülnék, ha akadályok nélkül futna.

Köszönöm segítségeteket!!

Belinkelek párat, várok mindenféle tapasztalatot, és ha Ti tudtok jobbat akkor azt is belinkelhetitek.

Max. ár 130-14000 HUF-ban, és 400-500 USD-ban.


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. nov. 14. 14:48
 1/6 soccerway ***** válasza:

100 ért nem kapsz i3-as gépet, amiben van játékra alkalmas vga, tehát az i3-ban lévő intel HD játékra alkalmatlan. Prociból lejjeb kell adnod, a lényeg hogy legyen egy nvidia vagy radeon benne.


[link]

2013. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

félre értettük egymást itthon 140 a limit, Usában 4-500 mert ott olcsóbban kapsz jó gépet és van lehetőségem behozatni :)

köszönöm az oldalt, amit linkeltél.


[link]

ezt találtam most még.

2013. nov. 14. 17:08
 3/6 soccerway ***** válasza:
írtam hogy legyen benne radeon vagy nvidia, az intel hd nem viszi közepes játékokat se, csak legkisebb grafikán ott is lassan, ha ez nem gond akkor jó lesz bármelyik amit linkeltél. Ha élvezni is akarod a játékot akkor meg veszel olyat amiben ott van a külön grafikus kártya. hogy egy notebookos vga milyen erős, arról ezen az oldaon lehet többet megtudni: [link]
2013. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na így már értem.

Köszönöm a linket!


[link]

Ezt találtam.

2013. nov. 15. 07:58
 5/6 soccerway ***** válasza:
Ez szerintem jó is lesz.
2013. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

Nagyon sokat segítettél! ;)

2013. nov. 15. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!