Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szarozzák le sokan az...

Miért szarozzák le sokan az Apple termékeket?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 22:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
Na aki rosszat emrt szolni az kapta a leszavazást ugy látom :D
2013. nov. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
Engem is leszavazott, pedig csak kérdeztem. :D És ezt is le fogja szavazni, amilyen elszánt mac-lover, mert nem dícsérem szarrá a csillivilli almát ebben a kommentemben sem.
2013. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%

És ezt is le fogja szavazni, és megint csak kérdezek:


Kedves Kérdező: azt kérdezted, hogy miért szarozzák le az Apple termékeket. Ergó Apple ellenes érveket vártál. És mindenkit leszavazol, aki Apple ellenes érvet ír. Meg amúgy tényleg mindenkit leszavaztál eddig. Kérdezem: mi értelme a kérdésnek? És ha Apple ellenes érveket vártál, miért nem hasznosak az Apple ellenes érveket tartalmazó válaszok?

2013. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%

"Hiába van benne 4 magos proci meg 2 gb ram, ha az android alapjáraton 600-700mb-t használ"



Éppen azért van benne 2GB RAM


Ja csak mellette hol van a fullHD kijelző,a fullHD előlapi kamera,a 2.2GHz-en ketyegő Krait 400,az IP58-as védelem stb stb.


Tény,hogy az Apple operációs rendszerei nagyon jól optimalizáltak az adott hardverre,de maga a hardveres környezet a béke segge alatt van.


Senki nem szarozza le az Apple termékeket,de nem is kéne őket a magaslatokba emelni.


Erős felsőkategóriát képvisel az Iphone például,de közelébe se ér a csúcskategóriának,mint például az említett Xperia Z1 vagy a Z Ultra amiről személyes tapasztalatom is van.

2013. nov. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%

Ezen a videón elég jól látszik, hogy a Z1 színei mennyire fakók is az 5s-hez képest. Annyira nem lennék elszállva a Z1 kijelzőjétől.


Viszont sebességben meg többször gyorsabb. Meg vízálló stb.

De a kijelzőjét én pont nem hoznám fel az iPhone-al szemben.


http://www.youtube.com/watch?v=UU0YlPAmr9g

2013. nov. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

sőt ezen még jobban látható az eltérés.

http://www.youtube.com/watch?v=VWYVmxdk18A

2013. nov. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

Az APPLE a legjobb a világon. Aki szarozza, csak irigy.

(Kérem a zöld pacsimat oszt itt sem vagyok. Még négy helyen kell ma dicsérnem.)

2013. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Következtetést mersz levonni abból, hogy egy alsó kategóriás Androidos telefon rosszabb volt, mint egy több, mint 100-ba kerülő Iphone, hát gratulálok. Ezek után jössz azzal, hogy a MAC jobb, mint a Windows, de próbáld majd meg a MAC-edet fejleszteni, ha elkezd elavulni. Én leadok egy megrendelést és jön az új processzorom, vagy bármim, neked még 5 év múlva is ugyan ez a MAC lesz, mert a szemétje nem megy tönkre, de baromi drága, azzal temetnek el:D
2013. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
80%

Az Apple számítógépei elég stabilak, és sokkal felhasználóbarátabbak, mint egy Windows.


A telefonjaik lehet nem olyan erősek, mint egy hasonló árkategóráis telefon, nincs nekik fullHD 5-6 colos kijelzőjük, de az a réteg, aki iPhone-ot keres nem is igényli ezeket az elvárásokat.

2013. nov. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
67%

Azok szaroznak akik még nem használták őket soha,a magas ár miatt meg megy a fikázás,aki még is meg tudja venni az meg "hülye sznob" csak gratulálni tudok ehhez a mentalitáshoz

Amúgy hozzáteszem az iphonok valóban túl vannak árazva elég durván,140-150nél egyiket sem szabadna drágábban adni,de többet is nyújtanak felhasználói élmény terén

Hiába van a z1ben hiperszuper 4 magos proci 2gb rammal azért van rá szükség hogy elfogadhatóan vigye a förtelmesen optimalizált droidot,közben melegszik mint a franc,ehhez applenél elég egy jóval gyengébb proci is fele annyi rammal,hogy teljesen gördülékeny legyen a rendszer

Ja meghogy nem vízálló,meg nincsen rajta 200000 mp-s kamera...

Aki ilyen kategóriából vesz mobilt annak szerintem ezek teljesen szükségtelenek,nem akarok a telómmal búvárkodni meg fürdeni,amikor xperia acro s-em volt azt se tettem soha víz alá mert féltettem

Kamera terén meg épp hogy jobb az iphone nem a mp-k döntik el,jobb az optika,szebb képeket csinál,annyi az előnye egy droidos telónak hogy azokkal a képekkel egy falat is ki lehetne tapétázní

Az apple cuccok meg még minimum 3-4 évig támogatottak lesznek,és gyönyörűen viszik majd az új os-eket is,droidtól csak egy telót mondj amit eddig frissíteni fognak

Ilyen kis kijelzőkön a full hd-nak meg semmi értelme,szemmel alig észrevehetően fogod élesebbnek látni sima hd-nál,mint ahogy a linkelt videó is mutatja,a színek,kontraszt viszont sokkal szebbek iphonnál ami nagyon is szembe tűnő

Szóval hiába a túlzott ár,azért a piac egyik legjobb(ha nem a legjobb) mobilját fogod kapni ami még több éven keresztül nem fog elavulni

Ezeket úgy írtam hogy előtte 3 évig droidos telóm volt,huzamosabb ideig használtam egy iphone-t is,most egy ipad4em van droidos mobillal

2013. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!