Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hardveraprón hogyan lehet...

A hardveraprón hogyan lehet felismerni ha valaki át akar verni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs erre általános recept, mindig vannak furmányos emberek, illetve olyanok, akik bár gyanúsnak tűnnek, de ártalmatlanok (de ne ez utóbbira alapozz). Intő jel lehet, ha az eladó csak postázni hajlandó, illetve mindenképp előreutalást akar. (Utánvét sem életbiztosítás, lehet rossz készüléket/téglát is postázni...) Annyit tehetsz, hogy megpróbálsz jó értékelésű felhasználóktól vásárolni, bár hardveraprón még ez nem teljesen célravezető (viszonylag sok az egy-egy eszközétől megszabadulni akaró felhasználó).
2013. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én eddig amit eladtam hardveraprón mindig vagy garival sikerült vagy ha nem (ez konkrétan egy 19"-os monitor volt) akkor fogta magát az illetékes és kipróbálta nálam.
2013. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És azt nem lehet elintézni, hogy csak azután fizetek postán át küldés esetén miután megérkezett a gép és teszteltem is?
2013. nov. 17. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Az az eladó szempontjából necces ^^
2013. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem bízhat meg akárkiben viszont így lenne korrekt.
2013. nov. 17. 14:20
 6/6 A kérdező kommentje:

És még valami:

Mit tud csinálni az akit átvertek? Jogilag tud védekezni?

Tud valamit csinálni hogy visszakaphassa a pénzét?

2013. nov. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!