Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen külső hordozható...

Milyen külső hordozható winchestert érdemes venni?

Figyelt kérdés
Képek, filmek és egyéb dokumentumok tárolására használnám. Kábeles,vagy wifis változat a jobb? Milyen márka? És milyen áron mozog? Fizikai méretét tekintve minél kisebbet szeretnék.

2013. nov. 17. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. hány gigást szeretnél?

Addig is itt van ez: [link]

Gondolom 250 vagy 320 GB-nyi képed meg videód nincs, de ha mégis akkor van ehelyett ez: [link]

De amúgy mennyit szánnál rá?

2013. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha lehet,akkor 1 v 2 TB méretűt szeretnék. Az kb. 15-20e között mozog gondolom... de ha azt mondja nekem egy hozzáértő, hogy felesleges akkorát venni, akkor nem veszek. Képem borzasztó sok van, sok-sok évnyi. (Kb 35-40 GB)+ filmek (Kb 300 GB)--> nem volt több helyem, törölnöm kellett elég sokat. Illetve milyen márkát ajánlasz? Köszönöm a segítséged!
2013. nov. 18. 23:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt is ugyanazon márkákban lehet megbízni, mint egy laptop vásárlásnál? pl: Asus, acer, lenovo, toshiba. Láttam amit küldtél, de ezt a GIGABYTE-ot nem ismerem.
2013. nov. 18. 23:26
 4/5 A kérdező kommentje:
most látom a neten, hogy az 1TB-os kb 300e forint...
2013. nov. 18. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt tudom csak mondani hogy 500 GB-nál nagyobb külső merevlemezt nem fogsz telálni (legalábbis PCX-en nincs).


Az 1 TB-ra azt mondom hogy tényleg fölösleges.


Egyébként ha az 500 GB-os megfelel neked akkor itt van kettő is:

[link]


[link]


Azért ezek a márkák mert ezeket mondják nekem hogy nagyon jól bírják élettartamban és ezek megérik az árukat mert hogy eddig még nem érdekezett rá panasz.


És ezeknél kisebbet sajna nem lehet találni mert ezek 2,5 hüvelykesek míg ami ezeknél kisebb az csak 1,8 hüvelykes de abból még csak 30 GB-at találtam.


Remélem segítettem!

2013. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!