Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem töltődik a laptopom, és...

Nem töltődik a laptopom, és nem is jelzi, hogy be lenne dugva a töltő, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy Acer Aspire 3680-as laptopom,és teljesen lemerült,fel akartam tölteni,de még nem is jelzi,hogy be lenne dugva a töltő,ezáltal hálózatról sem működik így nem az aksi rossz. Lehet,hogy az alaplap nem látja el árammal a rendszert,ás ha igen,akkor mit csináljak,értek ezekhez,szétszedem,csak mondjátok,hogy mit cserélek ki benne.Érzésem szerint,amikor bedugom a laptopba a jack-et akkor kicsit mint ha lötyögne.

Köszönöm előre is!



2013. nov. 17. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a laptoppal van gond? Nem a töltővel?
2013. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A laptop jó lehet ha a feltöltött akksiról ment. Nincs egy multiméter a közelben a tápegység által leadott feszültség ellenőrzésére, vagy egy fogyasztásmérő a felvett áram mérésére? Nem kizárható a csatlakozó hibája sem.
2013. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a táppal van a gond,van kettő is,és az egyiket most bontottam ki,és nagyon kíváncsiskodtam én is,hogy tölt-e bedugtam a számba és jól meg is bas*ott az áram.. :( A második válaszoló telibe talált. Az aljzattal van a probléma. :( De ebay-ról meg nagyon sok idő mire ideér. :( Tanácsok?
2013. nov. 17. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
azért ha valaki véletlenül erre téved... ne kövesse a kérdező példáját.
2014. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!