Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » F2A55M-DS2, be épített kártya...

F2A55M-DS2, be épített kártya vagy px 9400 gt, melyiket használjam? És ha behelyezem "aktiv" marad a beépített-ben lévő dx 11-es támogatás? Melyik GPU erősebb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs a lapon integrált VGA


De ilyen fapados lapot ne vegyél,főleg mert van FM2+ is.

2013. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, ma inkább FM2+ alaplapot érdemes nézni, mert abba belemennek a következő generációs APU egységek is! Egy közepes APU-ban lévő GPU teljesítménye szerintem simán veri a 9400GT-t (arra ügyelni kell, hogy dual chanel és minimum DDR3-1600-as memóriák legyenek mellé). Ha mégis használnád a 9400GT-t egy APU mellett, akkor hiába támogatja az IGP a DX11-t, azt annak a GPU-nak kell támogatnia, amelyik éppen használatban van azaz számolja neked a képkockákat. Például egy A8 5600K prociban van 4 mag (2 modul, 3,6GHz) és egy 256 stream processzors, 760MHz-en ketyegő HD7560D integrált GPU, aminek az elméleti számítási kapacitása 389GFLOPS. Ez asztali kártyánál például egy HD4650 teljesítményét jelenti, ami picit erősebb a 9500GT-nél!
2013. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nos, az a helyzet hogy már meg van - és volt is a kérdés feltevése előtt - még valami, elő fordulhatnak hogy ezzel a lappal lefagynak dolgok csak egy kis időre vagy prog futtatás nem úgy megy ahogyan annak kellene, de mondjuk egy PRO-sal igen! tehát az alapokat ez is jól el végzi? volt már valakinek gondja vele? külömben pedig ha számít valamit akkor GA F2A...
2013. nov. 23. 01:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Működés szempontjából elvileg mindegyik lap jó, működik minden rendesen, de különbségek lehetnek a különböző variációk között fejleszthetőségben, tuningban és egyéb szolgáltatásokban. Egy alaplap fontos eleme mindig a chipset. Az A55 fapados, de ha neked elég szolgáltatást/támogatást nyújt, akkor nincs vele gond sztem.
2013. nov. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt még nem kérdeztem hogy mégis mit tud menyi a max proci amit belerakhatok, és elbír valami gtx-et? ATI R290?
2013. nov. 24. 01:04
 6/10 anonim ***** válasza:
A legerősebb egység az az A10 6800K APU, ami tartalmaz egy viszonylag erős GPU-t (HD8670D, ami összesen 384 számoló, 24 textúrázó és 8 ROP egységgel van felvértezve. A GPU rész alap órajele 844MHz és így 648GFLOPS elméleti számítási teljesítményre képes az egység, ami nagyjából egy HD6570 szintet jelent...persze ennek a minél jobb kihasználásához fontos a dual chanel memória felállás és a magas RAM órajel). A Legerősebb sima CPU az alaplapba az X4 760K, ami nem tartalmaz integrált GPU-t, tehát ez mellé mindenképpen kell videokártya. Én ilyen egységek mellé maxmum egy R9 270 vagy 270X kártyát mernék ajánlani.
2013. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
amikor ugye még nincs telepítve a hang kártya sípol ugyanezt a hangot hogyan lehet kikapcsolni akkor amikor bekapcsolom, tehát amikor fölkínálja a bios-ba való belépést, nem tudja valaki? (F2...)
2013. nov. 24. 15:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Annak a hangszórója általában a ház része és rá van dugva az alaplap "speaker" csatlakozójára. Ez fontos lehet, mert ha valami gáz van, akkor ezen különböző sípjelzésekkel adja tudtodra, hogy mi a probléma (az alaplapi könyvben van a síp kódok értelmezése). Ha csak egyet csippan bekapcsoláskor, az normális, az jelenti: minden oké. Nem tudom, hogy kikapcsolható-e a BIOS-ban (nem emlékszem általában ilyen opcióra), de a hangszóró csatlakozót lehúzhatod az alaplapról...
2013. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, kösz szépen!
2013. nov. 24. 21:06
 10/10 Sznida Miklós válasza:
Helló mindenkinek. ezt valaki elmagyarázná hogy lehetséges Maximum memória: 64 GB - 2 db foglalattal? válaszotokat előre is köszönöm. Üdv.:mcmyke
2014. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!