Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkrement a laptopomba a...

Tönkrement a laptopomba a DC/AC Jack aljzat. Többi lent!?

Figyelt kérdés

Tönkrement a laptopomba az a kis dugasz, ahova a tápot tudnám dugni, nézegettem 1-2 helyen, és Magyarországon nem találtam, csak az ebay-on, de az külföldi. Csak 1-2 helyet néztem, és nem mindent, ezért szeretnélek titeket megkérni, hogy segítsetek nekem, és keressetek nekem Magyarországon Acer Aspire 3680-hoz egy jack aljzatot.

Előre is köszönöm! Üdv!



2013. nov. 17. 23:34
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen kéne,csak Magyarországról :) Köszi előre is <3

2013. nov. 17. 23:42
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én vagyok az egyik aki válaszolt az előző kérdésednél. Biztosan a csatlakozó a hibás? Ellenőrizted, vagy csak vaktában tippelgetsz a válaszok alapján?

2013. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ellenzőriztem,de szétszedtem,és szét van olvadva :( És szét van esve az egész :( Hogyan tudnál ellenőrizni? Szerintem ez a baj,értek az ilyen dolgokhoz,de sajnos nincs Magyarországon ilyen :(
2013. nov. 18. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd át ezeket, hátha valamelyik jó hozzá. Esetleg a lábain lehet hogy alakítani kell, de biztos megoldható.

[link]

2013. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így már felesleges ellenőrizni, szemmel látható, hogy szétolvadt a csatlakozó.

Ezt találtam neked:

[link]

2013. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó fejek vagytok,nagyon szépen köszönöm! Mindenkinek ment a zöld pacsi! <3
2013. nov. 18. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!