Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A directx-et leszámolva jobb...

Lacca17 kérdése:

A directx-et leszámolva jobb egy radeon r7 250 2 vagy 1gb-os, mint az én hd 3870x2-esem?

Figyelt kérdés
Sok oldalt néztem, és nagyon vegyes felvágott a vélemény, karácsonyra szeretnék venni egyet, de félek, hogy gyengébb lesz, mint a mostani. Meg azt is szeretném tudni, hogy ddr3 2gb, vagy ddr5 1gb.

2013. nov. 18. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

1 gb ddr5 természetese, a ddr3 ramos sokkal lassabb, majdnem csak a felét tudja sebességben.

Sajnos olyan tesztet nem fogsz találni amelyiket ezt a két kártyát hasonlítják össze, de egy ilyen kártya után minimum egy R7 260X et vegyél , de inkább a 270et

2013. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ddr5-ös tippet, sajnos 25 alatt kell maradnom benne, ezért gondolkodom ezeken, főleg mert ezek eléggé új technológiás kártyák. az r9-es széria lenne az igazi, de sajna nekem nagyon drága.
2013. nov. 18. 23:00
 3/5 Osynho ***** válasza:
Vegyél egy 5870-est használtan. Azok mennek 25e körül. Még ma is erős kártyának számít és húzni is lehet.
2013. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Osynho ***** válasza:
Vagy egy 7770 újan.
2013. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 benjamin110 válasza:

A két kártya között 5 generáció különbség van legalább.

Bár a mostani kártyád nem gyenge, szerintem egy jó 100% ugrás biztos van a 2 kártya között.

A memória sebesség ilyen kategóriában általában parasztvakítás, mert 128 biten a GDDR3 1GB bőven kiszolgál mindent, főleg az ilyen középkategóriában. GPU sokkal többet számít.

2013. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!