Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amit kinéztem magamnak gépet...

Amit kinéztem magamnak gépet abba minden jó csak nem ismerem ezt a videókártyát: Intel HD Graphics (2/3/4/5000) jó ez a videókártya játékra vagy ez fos?

Figyelt kérdés
vagy inkább valami NVIDIA GeForce legyen benne?
2013. nov. 22. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Régebbi játékok elszaladgálnak rajta. Nem olyan rosszak már az intel integrált videokártyái, mint a GMA korszakban. Persze ha kicsit is komolyan veszed a játékokat, akkor Radeon, vagy Nvidia kártya kell.
2013. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha játékra is akarod használni, olyan vegyél amiben van külön videokártya.

Gondolom laptopról van szó

2013. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez gyanús. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..


Nem jó játékra egyáltalán az IGP.

2013. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ez a videókártya? NTEGRÁLT VGA TÍPUS: NVIDIA GeForce GT 710


Ebben a laptomba egyébként 6 GB ram van, Intel Core i3-as (2,5 GHz) Proci, 750 HDD vinyó

2013. nov. 22. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

laptop esetén az anyagminőségtől függ hogy érdemes-e megvenni, ha csak a hardvereket nézed akkor nagy az esélyed hogy valami vackot veszel.

Mire szeretnéd használni és mennyi a maximális összeg ami rendelkezésedre áll ?Használt is megfelel ha profi gép és jó állapotban van ?

2013. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4 # semmivel sem jobb az a kártya mint egy integrált :

[link]

2013. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyetemre, főiskolára kellene nekem a gép, és nem szereték gatyit venni. Ne legyen lomha, lehessen normálisan kezelni. Játékok terén nincs nagy elvárásom, maximum a cod2 mehetne rajta, meg a LOL de akadásmentesen.
2013. nov. 22. 22:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez jó lehet :

[link]

2013. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha pedig használt is jó akkor privátban szívesen linkelek neked egy megbízható webshopot !
2013. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de újonnan szeretnék mindenképpen! Sokat segítettetek a döntésben, köszönöm :)
2013. nov. 22. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!