Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket vegyem meg? Samsung...

Melyiket vegyem meg? Samsung Galaxy Tab 2 7. 0 vs Acer Iconia Tablet Mango A1-810 8GB

Figyelt kérdés

Sziasztok, a bátyámnak karácsonyra szeretnék venni egy tablet pct, főleg film nézésre, esetleg olvasásra használná. (Talán egy kis játékra is, ha fut rajta...)

Két tablet merült fel, melyeket még árban elbírna a pénztárcám.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 35000Ft

és

Acer Iconia Tablet Mango A1-810 8GB 40000Ft

Ha jól értelmezem, az acer 4 magos, a samsung 2, mindegyik 1 gb ramos. Tudom, hogy 5000Ft nem nagy különbség, de azért télen ez is sokat számít.

Melyiket vegyem meg? (akár más tabletet is ajánlhattok)



2013. nov. 25. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


:)


Kategóriájának legerősebb tabletje.

Ez még csak az első generációs nexus7,viszont erősebb mint a negyedmillio forintos ipad 4:)

2013. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos 58000Ft már túl megterhelő lenne anyagilag, de valóban nagyon ütős ez a Nexus 7. :)
2013. nov. 25. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

A felbontása az Acer-nek jobb (standard 1024x768), a Samsung viszont kisebb és könnyebb. Játék fut mindkettőn. Pontosabban: van játék bőven, ami fut rajta. Egyik sem rossz, szerintem az ár itt annyira nem döntő (persze tél van, de lesz nyár is). Filmet nézni mindkettő kicsi (7, 8 inch, nem éppen erre találták ki), olvasni meg mindkettő elég nagy.


Én húgomnak Samsung-ot vettem. Gondolkodtam a Nexus-on, de drága is volt, ráadásul első tablet, ezzel is hatalmas örömet sikerült okozni, ha kinövi, kap egy iPad-et :-) (nekem az van).

2013. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a samsungot veszem meg én is, köszi a választ.
2013. nov. 25. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!