Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A múlt héten vettem egy Asus...

A múlt héten vettem egy Asus Radeon 7790 kártyát. A probléma az, hogy elindulás után pár perccel, van hogy a windows betöltés alatt lefagy. Sem a régi kártyánál sem az alaplapinál nincs ilyen gond. A kártya rossz vagy nem bírja a gépem?

Figyelt kérdés

A konfigom:

- asrock N68c-s UCC

-Amd phenom x4 910e

-kingston 6 GB ddr3 1600 MHZ

-Cooler Master 600 W táp


2013. nov. 25. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tessék visszavinni a kártyát a boltba és elpanaszolni a hibát. Szerintem garanciában cserélve lesz, mert a gépednek bőven bírnia kell ezt a kártyát.
2013. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:
Előfordulhat az is hogy a régi driver miatt lefagy az új kártya.A Win nem szereti ha alatta driverek cserélgetve vannak. Csökkentett módban is lefagy? Mert akkor törölhetnéd a régi drivert.
2013. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen újratelepítettem a windowst 2x is.Volt,hogy a driver telepítés közben fagyott le.
2013. nov. 25. 17:22
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
Akkor vidd vissza, vagy nézd meg a biosban nincs e valami elállítva a vga-nál, állítsd auto -ra.
2013. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a kártyával lehet a baj.Kösz a válaszokat.
2013. nov. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!