Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért vannak ilyen gyökér...

Miért vannak ilyen gyökér emberek, hogy valaki csak jó megoldást ajánl erre ledurrogja, hogy azt csináld amit mondtam és szar gépet vesznek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A konkrét eset ismerete nélkül nehéz erről véleményt alkotni.

Ha elvetnek egy jó megoldást és helyette "szar gépet vesznek" semmi gond, már el is nyerték méltó büntetésüket.

Aki a gépet vette biztosan...

2013. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elöbb olvastam pont ennél a kérdésnél:D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

2013. nov. 25. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd részben igaza van a kérdezőnek mert nem a kérdésre kapott választ.Az már mellékes hogy kapott egy jobb alternatívát és hab a tortán hogy ennek ellenére Ő utasít modortalanul holott ő szorul segítségre ha már kérdez.

Én már rég leszoktam az idegeskedésről amit a gyökerek okoznak.Tudomásul veszem hogy tél van és a gyökér ilyenkor kevesebb tápanyaghoz jut.

2013. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Háhá XDDDDDDDDDDD
2013. nov. 25. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ott csak egy kérdést, meg egy választ látok. Hol a "durrogás"?

(A tévedés jogát fenntartom!) :)

2013. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már moderálták.

"azt csináld amit mondtam" jelige volt.

2013. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaja már törölték(moderálták)


A kérdező írta rá hogy azt csináld amit mondtam és a válaszoló meg írta rá hogy takarodj már... XD

2013. nov. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!