Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel HD graphics 3000 vagy...

Intel HD graphics 3000 vagy Nvidia GT525M-et használjam?

Figyelt kérdés
Dell Inspiron laptopról van szó. Egyébként inkább arra irányul a kérés, hogy eddig le volt tiltva az Nvidia, most engedélyeztem. Intelt tiltsam le?

2013. nov. 25. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

a kérdés inkább az, hogy mire, mit szoktál csinálni, mi a lényeg?


az nvidia kártya most így utánanézés nélkül nyilván erősebb, a másik viszont kevesebbet fogyaszt


egyébként nem kell letiltani, használhatod egyszerre

2013. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egyszerre nem fogyaszt többet?

Most egy másik kérdés is megfogalmazódott bennem.

Hát néha, kisebb játékokra használom. Meg World of Tanksra.

2013. nov. 25. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha minden jól megy, a gép magától váltogatja melyiket használja, ha szükség van rá, akkor az 525 megy.
2013. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Inspiron ez is, valszeg ugyanaz a konfig, csak GT nélkül


Tapasztalat: (pl WoT esetén) ha nincs megfelelő hűtésed, az nvidia kártya előbb utóbb csökkent a teljesítményén és/vagy megsül, úgyhogy kábé egálban lesz az IGPvel(nyugodtan elhiheted)


hűtőpad jól jön ilyenkor

2013. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen Inspiron.

Hát gyártottam hűtő padot. Kivágtam a doboz alját ahol melegszik a gép :D Oda teszek be mirelitet vagy jégakkut.

De lehet teszek be ventit is oda.

Lehet, hogy veszek akkor hűtőt.

2013. nov. 25. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:

se jégakkut, se fagyasztott cuccot ne tegyél oda, mert miközben olvad, tönkre fogja tenni a gépet, a levegőcsere a jó megoldás(ventilátor)


(lehet, hogy el tudnád szeparálni valahogy az olvadó cuccot, de nem tanácsolom)

2013. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem csak tudnám, el is tudom. Mert a doboz aljában van, így csak a levegőt hűti le , amit majd a gép beszív. De , hosszútávon megfogom csinálni ventilátorosra.
2013. nov. 25. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!