Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem látom a pendrive-omat a...

Nem látom a pendrive-omat a gépen, tudnátok segíteni hogy hogyan lehetne újra látni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy Kingstone DataTraveler R3.0 16GB-os pendrive-om van és megvan már egy fél éve, kitűnően működött, de mikor pár napja kihúztam és visszadugtam a gépbe, nem látta pedig az előbb még igen. A Win7 és a Linux se látja, Win7-en csak vezérlőpultból lehet rálátni, de se az intéző se a TC nem ismeri fel. A gép szerint jól működök az illesztőprogram jó, de mégsem észleli. Légyszíves írjátok meg hogy mit kezdjek vele és hogyan tudom újra látni és dolgozni vele.(Az adat ami rajta volt nem fontos hogy megmaradjon) Előre is köszi!

2013. nov. 26. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Húh. Megpróbálom leírni, remélem tudod majd követni.


1. Indíts egy parancssort. (WIN+R gombok, beírod: cmd)

2. Beírod: diskpart

3. DISKPART> list disk


Itt megnézed melyik a pendrive. Méretből látszik.


4. DISKPART> select disk X

X = a pendrive száma


5. DISKPART> clean

6. DISKPART> create partition primary

7. DISKPART> select partition 1

8. DISKPART> format fs=NTFS QUICK

-- itt már lehet meg fog jelenni, ha megjelenik, kész.


9. DISKPART> assign


Ha minden igaz, most már minden menni fog, mindenhol.

Ezzel bármikor le tudod nullázni a pendrive-ot egyébként, bármivel is ölöd meg. Kivétel ha meghal hardveresen, akkor temetheted.

2013. nov. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

FONTOS! Mindenképp jó számot írj be a select disk-nél, mert a "clean" parancs letöröl mindent az adott meghajtóról.


Na jó nem olyan vészes, nem olyan nehéz egy számot eltalálni.

2013. nov. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. nov. 27. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!