Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat a játék, hűtés...

Miért szaggat a játék, hűtés hiba?

Figyelt kérdés

bioshock infintel nyomom hdban mediumon 8x msaval a kövi konfigon:

amd a 10 5800k

saphire hd 6670 crossfire

asrock fm2 55 dgs

4gb kingston hyper blue 1600mhz ram

win7 op 64 bit

hkc 450W

megy szépen átlag olyan 45 fpsel max 60 minimum 30

kb félóra játék után elkezd szaggatni tehát megy kb párpercet szépen aztán befagy pár secre majd megint és ezt csinálja minél tovább játszom annál gyakrabban és mondom 30 perc után játszhatatlan,talán gyenge a gyári hűtése a procinak?

overlockoval alig vna szinte és az sem biztos,hogy tényleg van ugyanis csak a TriXX nevű programmal állítottam át amit a sapphire adott ki a biosban vagyis nekem UEFI ben nem csináltam semmit szerintetek?


2013. nov. 27. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Félve kérdezem meg - nehogy nagy baromságot mondjak - de a Trixx nem csak a videokártya tuningolására jó?

Akkor ha jól értem te CF-be kötöttél két HD6670-t, és még ráhúztál valahány MHz-et?

Lehet, hogy a hűtéssel van gond, de akkor szerintem a VGA-k melegszenek.

Esetleg a kakaó kevés nekik. HKC 450 táp... pontosan melyik típus?

A két 6670 az terhelve 132 WATT (bár CF-ben nem mindig kétszereződik a fogyasztás), a proci 100 Watt. A többi alkatrész is +20-30 Watt.

2013. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mármint a hd 6670 és a cpuban lévő igpu van crossfireben a táp meg nem tudom csak elég már
2013. nov. 28. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor a tápnak elégnek kell lennie.

Próbáltad már CF nélkül, csak a 6670-nel?

2013. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem most valamilyért jóvolt alig szaggatott m1 jövő7en veszek új hűtőt majd akkor meglátjuk cooler master tx3evo
2013. nov. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!