Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy vírusirtó kiszúr egy...

Egy vírusirtó kiszúr egy hardware keyloggert?

Figyelt kérdés

vajon egy vírusirtó kiszúrja ezt az eszközt?


[link]

USB Key Logger Recorder


a gyártó / forgalmazó szűkszavúan csak annyit mond: láthatatlan bármilyen biztonsági program számára, mert a funkcióit hardveresen és nem szoft útján valósítja meg.

vagyis nem kell telepíteni semmit a megfigyelt gépen csak bedugom és ennyi.

majd a rögzített adatokat egy másik gépen kiolvasom, csak ahhoz kell szoft.


2013. nov. 28. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozik vele a vírusirtó legalább is nem jobban mint egy pendrival.Ha nem érted a pontos használatát ezt nézd meg: [link]
2013. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát ha jól értem a vírusirtó sőt semmi egyéb program mégcsak nem is látja az eszközt semmilyen módon nem szerez tudomást az oprendszer róla hogy ott van

és nem értem a filmben miért win alatt mutatják be mikor ha az elvet nézem akármilyen rendszerrel menni kell. akármilyen egzotikus senki által nem ismert oprendszerrel is

2013. nov. 28. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Oda van írva: "Supports System Window XP / Vista / 7"

Fel kell telepíteni hozzá egy driver-t. Más típusúakhoz van mac-es driver is. Szóval igazából semmi értelme, és még az is lehet, h kiszúrja egy víruskereső.

Ez ilyen fából vaskarika: ahelyett, hogy csak telepítenél egy keylogger-t, ehelyett telepítesz egy usb keylogger driver-t, meg bedugod azt a vackot. Gyakorlatilag annak a hw-nek sok értelme nincs, csak egy sima pendrive+usb host.

2013. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ha ez driover telepíthetős akkor helyből felejtős csont kamu.

akkor letöltök egy free keyloggert és az is jó arra hogy lebukjon a vírusirtó által.

2013. nov. 28. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!