Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gép, új monitor, de nincs kép?

PinKyD kérdése:

Új gép, új monitor, de nincs kép?

Figyelt kérdés

Új gép, új monitor, de nincs kép?????

Most előszőr probálok rá monitort dugni, de nem megy, bedugom átalakítóval de nem megy, a gép maga pörög megy, de sehogy sem ad képet. Mi lehet a baja?



2013. nov. 28. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd a videokártyát.Vagy próbáld meg másik VGA kábellel össze dugni.
2013. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A tápkábel be van dugva? A kijelző visszajelző lámpája világít?Próbáld ki egy másik géppel pl:Laptop vagy egy barát laptopja,gépje.És milyen csatlakozóval próbáltad?
2013. nov. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd, hogy mindent jó hyelre dugtál. A gépet magát te szerelted össze?
2013. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Probáltam már saját laptopom rádugni, és megy. Egész gép megy rendesen pörög a VGA proci hűttő s minden megy, de rákötöm monitort ugyanugy megy tovább viszont nincs kép.

A monitorból D-sub kábel jön ki egészen az átalakióig ami egy D-sub ból DVI be és ugy be a Videókártyába.

2013. nov. 28. 19:35
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, én szereltem össze a gépet.
2013. nov. 28. 19:36
 6/18 anonim ***** válasza:

"a gép maga pörög "


Attól, hogy a ventillátorok forognak, még a gép nem megy. Amikor bekapcsolod, néhány másodperc múlva csipog is egyet?

2013. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem , nem csipog, kellene?
2013. nov. 28. 19:43
 8/18 A kérdező kommentje:
Na figyu. Az ugy volt hogy összeraktam a gépem, s mikor kiprobáltam (nem dugtam jól össze a cuccokat) a PANEL1-t nem köttem jól be nem jó helyre dugtam stb. S mikor bekapcsoltam fűstölni kezdett az alaplapnál (a ram körűl, ram, proci van ott) és már ki is huztam a kábelt szóval egy másodpercet fűstölt. Majd ujraköttem rendesen s ment a gép, pörögnek a ventik stb. De rákötöm monitort nem ad képet, mi lehet a baja? Valami kiégett benne, vagy mi lehet a baja?
2013. nov. 28. 19:52
 9/18 anonim ***** válasza:

Milyen alaplapod van?

Hangszórót kötöttél az alaplapra?

Vagy olyan alaplapod van ami esetleg nem hang kiadással hanem egy LCD kijelzőn keresztül tájékoztat a hibáról hibakód kiírással?

Távtartókat tettél a gépház és az alaplap közé?

Pakolj ki mindent a gépházból és úgy indítsd a géped, hogy az alaplap, vinyó, táp, dvd...szóval minden kipakolva egy asztallapra de minden össze van csatlakoztatva.

2013. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Alaplapom: AsRock 970 pro 3 R2.0
2013. nov. 28. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!